Vandalísmus

V poslední době zde přibylo množství vážných příspěvků, je tedy nejvyšší čas na odlehčení. Tento obrázek patří k mým úplně prvním pokusům o výtvarnou tvorbu. Pochází někdy z roku 1999, kdy jsem jen tak cvičně vymýšlel reklamní kampaň na vandalismus… Posléze jsem jej ještě trochu doladil, takže tato verze je z roku 2000.

Pár lidí už pobavil, třeba pobaví i Vás…

VanDalíSMUS

Kliknete-li pravým tlačítkem myši na obrázek a zvolíte "uložit jako",

stáhnete jej v rozlišení 1024×768

* * *

komentářů 5

Filed under Galerie

5 responses to “Vandalísmus

  1. aTeo

    Well, Kojote, nápad i provedení bez chyby. Já bych sice volil jiný, rozevlátější font, ale postavička Dalího je zcela profesionální!

  2. 2aTeo:Viď… Pěkný nápad. Jenom se mi nelíbí, že mi ho sebral z kuchyňské linky, kde byl přilepený. To není fér, byla jsem na něj zvyklá. Fňuk.2Kojot:Vrať mi ho… Prosím… Líbí se mi a zvykla jsem si na něj se dívat. 😉 To, že si ho tady publikuješ a fotíš scannerem neznamená, že si ho založíš do galerie do desek a dál nic. :)))

  3. 2 Lucienne: Ty to na té lince opravdu chceš? Tak v tom případě samozřejmě půjde zpátky!2 aTeo: Má to mouchy prvních pokusů, to je pravda. Postavička Dalího je z clipartu. Takže je to spíš realizace nápadu než bůhvíjaká tvorba.

  4. iambilko

    ten obrazok spolocne s tou slovnou hrackou je genialny. klobuk dolu

  5. 2 Iambilko: Díky 🙂