Pac bloguje – sympatický weblog nadprůměrné literární kvality

A je to tu zase. Kojot slídil ve školce a našel další nový weblog, jemuž udělá reklamu. Na rozdíl od rázného Prasoně, který si nebere servítky a je pěkně od rány, píše Pac něžně a jemně, s všudypřítomnou, ale decentní melancholií a lyričnem. Její texty pokládám za literárně vyspělé, čtivé a plné nevtíravé a milé ženskosti.

Devatenáctiletá autorka ostatně již dva roky publikuje na Písmákovi, což nepřekvapuje – je poznat, že kromě talentu má Pac i cvik a zkušenosti.
Takže pokud si chcete přečíst povídání ze života, které je povídáním ze života a přitom má přesah a literární hodnotu (což vídám opravdu zřídkakdy!), rozhodně Pac navštivte!

komentářů 6

Filed under Nové weblogy

6 responses to “Pac bloguje – sympatický weblog nadprůměrné literární kvality

  1. jolly roger

    ale..Zato Kojotovi nějak dochází inspicace, když musí psát o cizích blozích a dělat jim reklamu. A když už jsme u té reklamy, začíná být poněkud na obtíž. Jó, peníze jsou mocné lákadlo.Prozatím poputujete z mé RSS čtečky.

  2. pac: )

    Díky, tahle kritika je pro me poctou. Je vlastně zvláštní číst o sobě. Nikdy jsem neměla nějaké literární ambice, možnost psát je pro mě možnost žít, říct to co cítím tak aby to mohl číst každý, kdo na to na to má náladu a kdy chce. Takže je fajn vědět, že jsem někoho zaujala a on měl důvod se o to podělit, díky.

  3. 2 jolly roger: Sbohem, a dík za ryby.2 Pac: Jo, zaujala jsi. Dobré psavce je třeba podpořit, vím, že blogerské začátky jsou těžké.

  4. 2jolly roger:Uniklo mi snad něco? Dva komentáře ze dvou jsou negací článku a přitom se ještě ztotožňujete s nickem stejným, jako název metalové písně, jež jste svými slovy pošpinil. Tomu říkám chucpe schizofrenie. A takový člověk tady bude dělat ramena… K smíchu…

  5. Někdo mě tady hledal?

  6. 2Chucpe:Ne, Tebe bych psala s velkých Ch. 🙂