Banishing pro nejmenší

Často a rádi nakupujeme s Lucienne potraviny ve Slevněnce, je to finančně výhodné a vždy to s sebou nese jistou míru překvapení: co Slevněnka ten den dá a co nedá. Je to prostě místo, kam nelze chodit nakupovat se seznamem… Vzhledem k tomu, jak vysoká je naše spotřeba čajů, je Slevněnka místem, odkud vždy nějaké přineseme.
No, a včera Lucienne koupila, vedle mnoha jiných, i tento:

Banishingový čaj
Nestačil jsem zírat. Banishingový čaj! Jako člověk celkem slušně orientovaný v oblasti drog jsem samozřejmě ihned pohlédl na složení: ibišek, šípek, černý bez, rozinka, černý rybíz, vanilka, jablko, aroma identické s přírodním. Jak to k čertu funguje? Pozoruhodná kombinace, ingredience ovšem zcela neškodné. Že by synergický efekt? Zkusil jsem čaj vypít. Chuť průměrného ovocného čaje, nic výjimečného. Žádné pozorované psychotropní účinky – i když, pravda, možná by to fungovalo jinak na dětský organismus. Ale po pravdě řečeno, jak zažehnávat strašidla pitím čaje? To je slepá ulička. Snad by šel čaj využít jako magické kuřidlo. Nebo se snad mají obložit sáčky s čajem stěny (dětského) pokoje? Pečetit jimi okna a dveře? Inu, to by mohlo fungovat, i když bych se přeci jen cítil jistěji s česnekem.
V každém případě postrádám přiložený návod k použití čaje jako zažehnávacího prostředku.
Co dělat? Vyvolávat různě silné entity a podrobit čaj sérii testů? Experimentovat s čajem o půlnoci na křižovatkách? Vydat se s ním na cestu do Transylvánie? Nebo na gothic party?
Nějaké další nápady?
Reklamy

1 komentář

Filed under Úvahy a postřehy

One response to “Banishing pro nejmenší

  1. Že by měl pytlík srolovaný v hůlce?Taková vržená drcená rozinka… :)A nebo smotaný pytlík nacpaný do hůlky… :))) To musí bolet! A do toho vanilka. To hrůzou uteče každé strašidlo :))))))