Severko, běžte spamovat o blog dál!

Už delší dobu se na tomto weblogu objevují komentáře podepsané jménem "severka". Možná jste si jich nevšimli, protože je důsledně mažu. Toto je vzkaz pro "severku":

Nemilá severko,

Nestojím o Vaše nicneříkající komentáře a nestojím o Vaši reklamu na recepty. To, co děláte, je komentářový spam a takové věci zde netrpím a trpět nebudu. Chápu, že si tímto způsobem třeba přivyděláváte na studia nebo na žrádlo pro psa, ale to opravdu není můj problém. Určitě najdete dost zoufalých bloggerů, kteří se třesou na komentář jako slepice na sopel, tak běžte obšťastňovat je.

Vyzývám Vás tedy, abyste přestala otravovat – a to se týká i blogu mé ženy Lucienne – i ona Vaše příspěvky maže a nestojí o ně.

Pokud se k tomu chcete vyjádřit, máte prostor v komentáři pod tímto článkem – ale spamerský link na "recepty" si laskavě odpusťte.

Kojot

komentáře 4

Filed under Porůznu

4 responses to “Severko, běžte spamovat o blog dál!

  1. Hehe, dobrý…… „zoufalí bloggeři, kteří se třesou na komentář jako slepice na sopel“… Nevím sice, které máš na mysli, ale ta formulace je poměrně dost chucpálně agresivní. 😉 Ale něco Ti řeknu. Tenhle blog je svým způsobem výjimečný. Jednak obsahem, ale taky mírou „zasviněnosti“ reklamními bannery. Netuším, jaké materiální požitky z toho plynou a netuším taky, kolik inkasuje „severka“ za spamový komentář. Ale obojí je motivováno snahou „zarobit“ bez ohledu na možné „negativní externality“. 😛

  2. 2 @Teo: Jediný, kdo má právo na tomto blogu cokoli propagovat jsem já! Já si ya to právo platím. 😉

  3. lední brtník

    úprava šablony omezující severní zjevy: http://bloguje.bloguje.cz…eni.php

  4. 2 Lední brtník: Díky za tip. Věděl jsem o tom, ale bohužel tento mechanismus neumožňuje volbu „Smazat a označit jako spam“, tak jsem jej nevyužíval. Ale i tak se to může hodit, tak jsem to implantoval.