Vesmírní lidé se angažují i v našem domě…

Před pár dny jsem si všiml, že někdo vsunul za plexisklový kryt domovních zvonků v našem domě agitku Vesmírných lidí:

Zvonky a Vesmírní lidé

Dnes jsem podobný lísteček našel i ve schránce. Koukám na to, říkám si v duchu, kde se tu ten membot asi vzal, a pak mně zatrne: Co když si boudou sousedi myslet, že jsem to, coby starý známý místní blázen, udělal já?
Hm. To bych jim pak zřejmě musel důrazně vysvětlit, že takovej magor, abych se dal k Vesmírným lidem, opravdu nejsem; že jsem jen úplně normální satanista!
Reklamy

komentářů 19

Filed under Úvahy a postřehy

19 responses to “Vesmírní lidé se angažují i v našem domě…

 1. @Teo

  Kua, neprovokuj! http://ateo.cz/i/3733/ ;-p

 2. A to já si zase zaprovokuju rád 😉

 3. A

  AnoA co k pravým přátelům vesmíru,byste se dal?Pravda je skryta za mnoha dveřmi,jen někteří z nás vědí,kde je pravda.Na Zemi jsme už mnoho tisíc let,známe ryzí podstatu Vesmíru,i to,co je za.My jsme vytvořili Boha i Satana,vytvořili jsme celé lidské mysšlení ,a vytváříme i vaši budoucnost,aniž byste si myslel,že na to nemáme vliv.Pochopte ,kde je pravda,dodejte energii….

 4. @ A: Santawizard č. 2? No potěš…

 5. Ale houby s voctem, vesmírný lidi žereme ke svačině:)S.G. ubi est.

 6. Kdysi tím byla polepená celá zoo. Když o tom tak přemýšlím, nebylo to jen na pavilónu plazů. Hm.

 7. No, ještě že se nám to na meloměstě vyhýbá:) Ale docela bych někdy rád potkal jehovisty.

 8. černá vewiurrka

  Lidi…..vždyť je to svým způsobem humorné. Osobně jsem dlouho měl za to že "Ing. Vesmírný" prostě rozjel parádní recesi jež se mu pravda dost vymkla z ruky. Ale to dotažení, no toho bych se fakt nebál…i když osobně mám mnohem raději recesisty a úleťáky z Vesmírných lidí, než demagogické a přisprostlé satanisty, takže myslím že i sousedi to oddělí s přehledem…

 9. Milujeme vám,pomáháme vás!Vesmírní lidé :-)))

 10. Oxymorón?Kojote a není normální satanista trochu oxymórón?:-)) Něco jako by jsi řekl, já nejsem přeci normální masový vrah! Žádnej sektář!

 11. A Takový normální zabijáky jsi viděl? 😉

 12. sarka

  ahojVesmířani jsou náhodou docela roztomilí, člověk aspoň ví že mu neublíží. Občas sice jdou na nervy s řečma o tom jak nás ještěři očipujou, některým z nich naprosto splynul svět fantazie a reality, ale aspoň nepáchají hromadné sebevraždy a podobné nesmysly. Jsou to takoví neškodní (leč občas velmi otravní) blázni… :-))Mír a láska s vámi 🙂

  • IT

   „člověk aspoň ví že mu neublíží ?“. A to je právě Omyl. Jsou to pěkný šmejdi, co se snaží druhé ovládat. Navenek vystupují kladně, proti temným ale ve skutečnosti mají mentalitu nerespektovat svob. vůli, ovládat. Čipy ani nejsou potřeba. Zajímejte se o duchovno víc a zjistíte, že amulety a různé energetické brány, a hl. Posednutí duchy, astrálem ap. existují a jsou velmi časté. Proč myslíte že se VL cpou s těmi materiály kde se dá ? Tak funguje černá magie, woodoo musíte mít věc co patří dotyčnému, nebo mu vnutit „dáreček“ – vím určitě, že i weby, knihy, letáky atd..mohou být tou branou mezi fyz. a nefyz. realitou. Jejich materiály jsou nepřirozeně, křiklavě barevné. Udajně aby odradili ty tmavé bytosti. Nesmysl. Jde o to aby to druhé „zasáhlo“, unavilo brzy smysly, oslabilo fyz. tělo a tím to duchovní, auru. Je až nenormální, kolik aktraktivních materiálů cizích autorů (s protikladným obsahem) zpracovali, zdigitalizovali a „zadarmo“ nabízejí jako „knihovnu světla“ ? Znám x lidí co se zabývají s duchovnem, léčí a od VL radí držet se dál.

 13. No, když se na celkem seriózním diskuzním serveru objeví osoba, která začně zakládat průměrně 4 témata za den o tom, jak nás americká vláda řízená židy všechny očipuje, vyrobila AIDS a prasečí chřipku a za vším tím stojej zlí mimozemšťani, fakt máte chuť jí ten čip dát:))

 14. warhammer

  Vesmírným lidem asi někdo očipoval mozky. A pravda taky je, že homo sapiens je strašný sráč. Jen proto, že ho tak lekají plazi, jim musí přisuzovat samé špatné role- viz. "hnusný" had na stromu poznání a teď čipující ještěři vesmírných dementů- kurva věřící, běžte už do prdele!!! Plazi nejsou špatná zvířata, to jen lidi jsou sráčská zvířata!!!Reptiles forever!!!

 15. No, Vesmírní lidé jsou alespoň v jedné věci užiteční – jejich učení je ukázkovým klinickým obrazem paranoidní schizofrenie. Se schizofreniky jsem nějakou dobu pracoval a mohu říci, že jejich myšlenkový svět a myšlenkový svět Vesmírných lidí jsou nesmírně podobné…

 16. Těmi "ještěry z pekel zrozenými", třeba jenom chtěl někdo varovat: bacha zde bydlí satanista, předpokládáme tudíž, že každou chvíli začne řádit a my začínáme zasahovat.