Dech smrti

Co kouřím dýmku, vyzkoušel jsem různé tabáky. Vcelku mi vyhovují tabáky značek Mac Baren a Holger Danske, ale dnes jsem zaexperimentoval a koupil si High Aromatic Black Cherry firmy McLintock. A o něm prostě musím napsat, protože to je tabák, který mi vyrazil dech!

Je velmi… černý. Nezapálen voní až omamně. A zapálen? Kouř, který vydává, bych v oblasti čajů přirovnal k chuti zvlášť důkladně uleželého a ve velké dávce dlouho louhovaného Puerhu. To už ani není zemitá chuť, to je ryzí zatuchlost linoucí se z hrobek v Lovecraftových příbězích. Drcená mumie s třešňovou příchutí! Něco podobného mi dosud byly schopny poskytnout pouze staré bezfiltrové Gitanesky (dělají je ještě?). McLintock Black Cherry je jako stvořený k pochmurným kontemplacím o rakovině plic. Je to tabák, který si na nic nehraje. Je to zlo!

Zamiloval jsem se!

komentáře 3

Filed under Zkušenosti s drogami

3 responses to “Dech smrti

  1. Pro rejpaly ještě dodávám disclaimer: Nejsem zkušeným kuřákem dýmky a znalcem tabáků, tento článek je tudíž pouze o mých neodborných dojmech, nic víc.

  2. or

    my co snupeme mame taky lahudku, jmenuje se to bily slon, ma to indicko anglicke popisky, lidi to privezou nejcastejc z ruska, podle kamarada (ktery delal v ldnce) to smrdi jak tri dny stara mrtvola a je to takova nakopavacka do bdelosti ze obvykle snupaci tabaky jsou proti tomu nuda 🙂

  3. fila

    Ahoj Kojote, já už dýmku nekouřím a zbyla mi nějaká výbavička. Pokud bys chtěl pošlu ti to. Některé kousky jsou moc pěkné a mě na ně akorát sedá prach.Velmi výživný je taky tabák Night Cap , doporučuju. Pošli mail se svojí adresou, budeš -li chtít.F