Pojďte v pondělí 20. 9. do divadla na Psychózu ve 4:48

aneb Jedinečná příležitost shlédnout zajímavé představení a setkat se s Kojotem!
Především, ale nejen, pro Brňáky. O tomto sugestivním představení HaDivadla jsem již psal a rozhodně si nenechám ujít příležitost shlédnout je znovu. Pokud v pondělí přijdete, kromě hry budete mít možnost zažít i mě, kterak se to snažím rozdýchat 😉 No řekněte, to už stojí za to někam vyrazit! Představení začíná v 19:30, po představení možnost posedět ve foyer u piva, vína či něčeho nealkoholického se mnou a dalšími zajímavými lidmi. Přijdete?

komentářů 6

Filed under Porůznu

6 responses to “Pojďte v pondělí 20. 9. do divadla na Psychózu ve 4:48

  1. Čau, no hele, jak to je s lístky? Teoreticky bych měl mít možnost tam vyrazit.

  2. Ahoj, určitě nějaké lístky budou, ale nezávaznou rezervací nic nezkazíš. Jde to přes stránky HaDi:http://www.hadivadlo.cz…ovat/1039

  3. No, tak hru jsem navštívil a byl jsem nadšen. Paráda, famózní, úžasné. Po úvodním "monologu" jsem chtěl roztrhat a zahodit všechny vlastní literární pokusy, protože jsem si tváří v tvář tomu mistrovství slova připadal neskutečně trapně.Slečna, kterou jsem doprovázel, si, jako studentka francouzské filologie, zase pochvalovala vsuvky právě v tomto jazyce, zkrátka báječný večer.P.S.: Ona slečna se taktéž jednou mimoděčně zezadu dotkla Kojota, byť jen velmi lehce, tak doufám, že nechytí nějakou kojotovinu nebo kojotskou lykantropii:)

  4. To je milé, ale nemusel ses ostýchat a mohli jste s přítelkyní přisednout. Ten panák, co jsem si dal hned po představení, zafungoval a byl jsem záhy schopen i normální komunikace 😉 A mohli jste se seznámit s Petrou Bučkovou, která posléze dorazila.

  5. Já bych si třeba i přisedl, jenže problém byl právě v tom, že slečna není přítelkyně v partnerském slova smyslu, nýbrž slečna, kterou jsem zkrátka a dobře pozval na společný večer a do divadla, což ona kupodivu přijala. Takže jsem považoval za nepříliš slušné začít se bavit s někým úplně jiným, navíc slečna se cítila už trochu unavená a nebyli jí úplně dobře. Takže jsem se ji chvíli snažil na baru přesvědčit, ať si dá aspoň džus, i když je nachlazená, zasmál jsem se svéráznému přístupu barmana a pak jsem se cítil povinován doprovázet ji přes město:)Kdo byli ten menší pán s dlouhými vlasy a vyšší paní s krátkými vlasy, kteří tam s tebou seděli?:)

  6. Staří dobří přátelé (manželský pár), kteří se nechali vytáhnout do divadla a nadchlo je to tak, že budeme chodit pravidelně. Mimochodem: Velmi pravděpodobně budeme v HaDi 5. 10. na představení "Bohnice".