ČEŠI pobodali tři malé chlapce!!!!

Dva mladiství ČEŠI se v sobotu večer v Ostravě vrhli s nožem na mladší a slabší chlapce a jen se štěstím neskončil jejich útok tragédií. Policie v tom vidí pokus o vraždu. A co myslíte, jak dopadnou ti češi, co v sobotu málem zabili tři chlapce? Měli by je POVĚSIT! A místo toho dostanou jen pár let vězení! Nejsem rasista, vím, že existují i slušní češi, ale podívejte se na statistky! V naší zemi jsou češi nejčastějšími pachateli VRAŽD, pokusů o vraždu, znásilnění, ublížení na zdraví a snad všech ostatních trestných činů!!! Jak dlouho tomu budeme jen tak přihlížet? Kdy už konečně někdo učiní řádění čechů PŘÍTRŽ?! Jak dlouho necháme čechy, aby si tu vraždili a útočili na NEVINNÉ děti?! Už by s tou českou pakáží měl konečně někdo pořádně ZATOČIT!!!!

komentářů 10

Filed under Humor a recese

10 responses to “ČEŠI pobodali tři malé chlapce!!!!

 1. Celý světSpíš lidstvo samotné by potřebovalo pořádně za vyučenou. Brzká téměř nevyhnutelná válka tomu snad pomůže. Konspirační teorie s ilumináty se taky můžou naplnit.

 2. A

  smějící svině prosí rasistyBacha Dělnická strana by na nás Čechy mohla zaútočit , nerozlišuje, že existuje dobrý a špatný Čech. Bojím se rasismu ze strany Dělnické strany. Skini z DSSS prosím buďte tolerantní k nám Čechům, a nebuďte rasísti….Vy jako germánská dělnická vyšší rasa byste nám rádi zakroutila krky, mějte slitování, my Češi se už polepšíme…Prosím pane Vandasi a rasísti z ostatních pseudoárijských organizací od Čech až do USA mějte slitování. My už vraždit nebudeme….,my jsme jen smějící se svině.Odpověd pro nás: PLYN NA VÁS !HH achtung

 3. dogbert

  Tohle je starej fór, snaha vtipem zakrýt, že Cikáni či Romové mají kriminalitu vzhledem ke svému počtu několikanásobně vyšší, než bíla většina. A cikáni, jako jasně definovatelná subkultura, nikoliv menšina či etnikum, jsou na obtíž ze 100%

 4. Dogberte, až na to poslední souvětí je to pochopitelně pravda, ale tím posledním souvětím jsi svá slova degradoval na to, co touto satirou kritizuji. Nehledě na skutečnost, že na vyvrácení posledního souvětí mi postačí JEDINÝ protipříklad a rovnou ti jej sem dám, ať už se tím nemusím zabývat: http://blog.aktualne.centrum.cz…p

 5. Anonymní

  No, to neni protipriklad.Dotycny je pouze etnicky Cikan, ale k subkulture velke casti svych soukmenovcu nepatri.Poslednim souvetim jsem se snazil vyjadrit, ze existuje nejenom mnozstvi lidi "romskeho" puvodu, kteri jsou tak trochu (trochu hodne) problemovi. Oni opravdu jistou subkulturu, jez si jako sve hodnoty zvolila parazitismus na vetsinove spolecnosti, tvori. A to je to, co vetsinove spolecnosti vadi, coz se ruzni idealiste a aktiviste snazi manipulativne oznacit jako tzv. rasismus.Jo, veta "Nejsem rasista ale…" neni eufemismus pro "Jsem rasista". Je to normalni, prirozeny uvod pro vetu "Nejsem rasista, ale o pulnoci pres Chanov nechod" a a radu vet vyznamove podobnych.

 6. dogbert

  sorry, podpis

 7. Aha, takže teď bychom se asi měli začít zabývat definicemi, já bych mohl říci, že ad hoc definice "jak se mi to hodí" nejsou právě systémové… Kašlu na to, jsem utahanej a jdu spát.

 8. strojmir

  Dogberte, naše, ale hlavně emerická subkultura parazituje na celé planetě. 80% všech zdrojů spotřebovává 10-20% lidí a ne příliš úsporným způsobem.

 9. tpm

  Lidi budou "parazitovat" na systému jen do té míry, do jaké jim to systém dovolí. Tak už jednou provždy utvořme co nejspravedlivější sociální systém a přestaňme obviňovat lidi, že využívají toho, co jim ten systém umožňuje. Plus romská subkultura není jen o těch zjevných negativech, ke kterým má tendence (nikoli na základě rasové příslušnosti, ale sociální a kulturní). Jsou věci, které bychom se od nich my "spořádání bílý občané" mohli učit – jako je hluboká úcta k rodině a přirozená radost ze života.

 10. oxymoron

  to tpm: ucta k rodine? zjevne jste v zadne romske rodine nikdy nebyl neb je to nechutny patriarchat postaveny na principu "zena zivi celou rodinu". A co se one radosti ze zivota tyce, oni se prave jen raduji, ale bez vytvareni hodnot.