Kočičí sekty aneb Boží/ďábelský plán

Ty moje Zinuško, ty jsi tak hodná kočička, ne jako ta hrozná Čikita. Ty jsi tak láskyplná, mírná a něžná, opravdový dárek od bohů. Poznal jsem mnoho koček, a byly moc hodné, ale ty jsi jsi úplný zázrak, ty to dobro a lásku přímo vyzařuješ. Myslím, že jsi převtělený Buddha nebo Ježíš. Možná oba dva. Tak mě napadá, že bych mohl založit sektu…

Rozhlásil bych, že jsi převtělený Buddha, nebo Ježíš, nebo oba dva, a třeba i Kršna k tomu, že jsi Boží láska seslaná na tento svět, a jistě bys brzy měla spoustu vyznavačů. Měli by doma tvé obrázky a videa a místo manter by napodobovali tvé předení. Ale neboj, nechodili by za tebou, neplašili by tě, to bych ti neudělal, vím, že jsi introvertní, cizích lidí se bojíš a utíkáš před nimi. Jen ti, kteří by se stali nejvyššími zasvěcenci tvého kultu, což znamená, že by mi dali všechen svůj majetek, by tě směli jednou za rok pohladit. A tak by dosáhli nirvány. Myslím, že bys mi vydělala spoustu peněz, určitě bych byl nakonec bohatší, než byl Osho. To je dobrý plán, co říkáš? A ty bys dostávala jen to nejlepší masíčko přímo z ekofarem. Ale to víš, že tě ještě pohladím, když jsi takový poklad…

Zinuška

ZINUŠKA

A teď mě napadá, že bych vlastně mohl využít i tu potvoru Čikitu, která je jen pro zlost, všude strká čumák, chvilku neposedí, nezapřede, jak je rok dlouhej, nemá vychování a pořád jen zlobí. Založil bych druhou sektu a prohlásil, že Čikita je vtělením samotného Satana! Tím bych podchytil i gothiky, satanisty, blackmetalisty a podobné existence. Takže bych obsáhl jak sluníčkáře, tak darkery, LUX i NOX!

Čikito, Čikito! Co si o tom myslíš? Lidi by platili za možnost poobědvat u mě doma, ty jim strčíš svou ďábelskou pracku do omáčky a bude to satanštější a nesvatější přijímání než ukradená hostie posvěcená v pochvě samotné Babylónské děvky! Tihle lidi by mi sice dozajista všechny své peníze nedali, ale protože ty se lidí nebojíš, mohli by za tebou chodit klidně každý den a já bych za tu iniciaci vybíral vstupné. A pro každého bych vytiskl nějaký pěkný certifikát, který bys vlastno… ehm…, no prostě který bys počůrala.

Čikita

ČIKITA

Mám já to ale štěstí, že vás mám, kočky moje. Zinuška – Ježíš/Buddha/Kršna, Čikita – Satan a já, manažer, tedy vlastně velekněz, to už je nějaká síla! Za deset let bude další sčítání lidu a já nepochybuji, že Jediové při pohledu na jeho výsledky zblednou závistí!

Kočky

komentáře 3

Filed under Humor a recese

3 responses to “Kočičí sekty aneb Boží/ďábelský plán

  1. Attila

    😀 meno Zinuška mi evokuje Zeenu, možno by to bolo dobré meno pre tú diabolskú mačku.

  2. Proto taky "Zinuška" a ne "Zina" 🙂 Přejmenovávat ji už nebudu.

  3. Zeena byla docela kočka, hlavně na té fotce s pentagramem za hlavou. Ale stejně, do postele bych ji nechtěl:)