Jistota

hledal

ostrůvek klidu

před bouří

nalezl oko

hurikánu

konečně

spočinul

Reklamy

komentářů 9

Filed under Poesie

9 responses to “Jistota

 1. Allegor

  Je to sice prosté, ale nejspíš to přesně vystihuje vnitřní rozpoložení autora: Konečně bouře pominula, aspoň na okamžik!

 2. Ani ne. Bouře rozhodně nepominula, další se ženou, ostrůvek klidu asi hledám, celkově je to hlavně o uvědomění si skutečnosti, že nic není trvalé a definitivní. Tak nějak.

 3. Kojot

  jmenoJá byl Kojotem, to si ještě nebyl na světě, chlapče. Tak asi ani jméno neni definitivní. Proč Kojot?

 4. [3] hledej u Kojota a najdeš a nemusíš se ptát. Třeba:http://www.kojot.name…ce-jmen.php

 5. Nevidím důvod, proč by Kojot nemohl přebývat ve více lidech. Také znám jednoho dalšího Kojota. No a?

 6. Kojot

  jmenoUž jsem četl o jeho duševních poruchách, díky kterým je na tom lépe, než ostatní lidé. Tak teď abych si přidal nadržené božstvo. Tak asi takový normální bloger nebo jak se tomu dnes říká: celebrita z Nemanic? Kluci mi dali odkaz, prý se někdo za mě vydává. Asi to byl omyl. S touhle imitací existence nemám nic společného.

 7. Člověk, který o sobě tvrdí, že je jediný pravý Kojot, dozajista není Kojot. Tímto tě na tomto blogu banuju, ale můžeš se jít vyřádit sem: http://antikojot.uforum.cz/

 8. Kojot

  jmenoStrawman od někoho, kdo má dostatek inteligence na odmítání argumentace ad hominem je dobrý začátek, nikoli konec legrace. Tímto se na tomto blogu vítam.

 9. codename:rose

  jmenoČlověk, který má dostatek inteligence, aby opovrhoval argumenty ad hominem, nebanuje a nemaže příspěvky jen tak, bez legrace a bez vysvětlení. Tímto se na tomto blogu vítám. V čem je problém? Řekni, kde dělám chybu, poučím se a přizpůsobím.