PF 2012

pf2012.jpg

Reklamy

komentářů 27

Filed under Co život dal... a vzal.

27 responses to “PF 2012

 1. Celý Silvestr od rána do půl jedenácté jsem na poslední chvíli psal seminární práci o Humovi, ale nakonec jsem, tedy rovněž na poslední chvíli, stihl vyrobit i PFko. Proto mne prosím nekritizujte za technickou nedokonalost, ale nebyl čas se s tím pinožit ;-)Tu seminární práci, pokud by někoho zajímala, dávám k dispozici zde jako PDF:http://kojot.bloguje.cz…-hume.pdf

 2. Mod.

  omg:o)))

 3. Matúš

  Je to vynikajúce, veľmi dobre som sa na tom pobavil :=DA tiež ti prajem kojot šťastný PF a úspešný PDF…

 4. vera

  ještěže se na něm koukáš na jinou stranu než ti za Tebou 😉 tak hodně štěstí na té cestě 🙂

 5. Barča

  Tak do Nového roku zvesela a s písničkou :-)Marx, Engels, Beatles…. http://www.youtube.com…ww96wPV2EM

 6. No tě pic. Ti tři vypadají hodně strnule. Ty živěji, Kojote, ale koukáš nám nějak do minulosti. Nebo to mělo být doleva, :-)) Krásně červeňoučký rok 2012 přeju! Krásnyj i krasívyj.

 7. Uši máš na obrázku ze všech nejhezčí. A točíš se ke třem sádrovým velikánům zády.Jako bys očmuchával terén a větřil závany nových myšlenek :)Tak to působí na mne.

 8. No, musím říci, že jsem tu kompozici opravu nijak nepromýšlel – na to fakt nebyl čas. Ale nejrůznějším interpretacím se samozřejmě nebráním. Základním záměrem ale byla legrace, nadsázka, nikoli nějaké hluboké zašifrované sdělení.

 9. Jo, a mít hezčí uši než Lenin, jaká to čest! No vážně, kdo něco takového může říci? 😉

 10. A nejen uši, i oči, řekla bych! Necháš si narůst plnovous?

 11. extláča

  copak, svrbí tě ze samé lásky k rudé barvě tlačítko delete ?

 12. @extláča: Ne. Jen nemám rád fádnost, nenápaditost a nudu.

 13. extláča

  zasažen tvým nápaditým, kreativním a zábavným slovním šlehem umírám v křečích, v očích odrážeje napěněné prázdno, které zřím

 14. extláča se neudržel a napsal si svůj komentář pěkně k sobě, nojo, člověk někdy neodolá, což je škodahttp://zorbathebuddha.bloguje.cz…a já zas neodolám to sem nabonzovat. Ráda si občas bonznu.

 15. … svině liška 🙂

 16. Barča

  Já se drobně přidám. Mě se ta slovní hříčka celkem jako vtip líbila. Jednoduchá, spontánní. Chtělo to možná jediné. Dát za ni :-)a nebo dopsat(nebrat osobně).Osobně proti Kojotovi, ani proti extláče ani těm třem pánům nic nemám, naopak myšlenky těch tří pánů jsou dost nadčasové.

 17. Proti Leninovi bych tedy měla hodně! O Engelsovi nic nevím. Marx jako sociolog a znalec londýnských ghett a poměrů chudiny, ten v tomhle aspektu pro mě OK.

 18. Barča

  Marxe a Engelse mám spojené dohromady. Byli to přátelé a pracovali spolu. Pravda s Leninem šlo o život (ale kdy v Rusku , nešlo oživot, že) Leninovi se rozhodně nedá upřít ta nadčasovost. Ruský Car a exil na Sibiři. Lenin, který to odkoukal od Cara to ještě zdokonalil ostnatým drátem. Leninův projekt se velmi zalíbil Hitlerovi.

 19. Barča

  Nadčasovost a LeninJeště si pamatuju ze školy, že nám říkali, jak Lenin byl nadčasový, protože tím, že udělal revoluci – přeskočil jednu etapu – kapitalismus. Z feudalismu byl najednou komunismus. Však ono to Rusko teď těžce ten kapitalismus dohání.

 20. Ten komentář pochopitelně nebyl zase tak agresivní, je mi prostě v dané chvíli připadl trapný. Slovních hříček založených na záměně "J" a "K" už tu bylo tolik, že fakt nevím, jestli mám něco tak omšelého v komentářích zapotřebí. Ale jak vidno, "geniální" hříčka zůstala pro naše potomky zachována, takže můžeme bát všichni spokojení…

 21. SV

  všetko dobré v novom roku a vzpriamené ušiny! 😉

 22. Nekorektní? Ideologicky nepřijatelné? No tak to rychle smaž! http://ateo.cz…ages/p/PiF2012.jpg :-i

 23. Smazat? V žádném případě! Je mi ctí, že jsem inspiroval velikána! 😛

 24. Kojote, ty fakt nejsi zakomplexovanej :-).

 25. Barča

  Teo: Vaše PiF je silně opoziční :-)ale kojota na obrázku nevidím. Zřejmě se poučil z krizového vývoje a z Vašeho obrázku včas utekl 🙂

 26. Údělem velkých postav minulosti je, že jsou už poněkud pomalejší, nebo – jak by řekl dnešní frikulín a mlamoj – málo flexibilní, a strefovat se do nich tudíž není zase takový problém. Zato žijící kojoti, to je jinší cíl! 😉

 27. Barča

  Živé cíle jsou pro dobré lovce zajímavější a především výzvou. Dobrý živý terč rozhodně není strnulý a takovému lovci dá zabrat. Kličkuje, utíká, dělá falešné stopy a mate lovce. 🙂 A někdy se i velký lovec chytne do svých pastí sám.