Kocourkov

Dobrotivý miliardář s mesiášským komplexem organizuje pozitivní evoluci a pomáhá mu přitom kouzelník Žito. Nepraktikující komunista páchá atentát kuličkovou pistolkou na prezidenta, který se proslavil kradením propisek. Prezidentův poradce oznamuje blízkost konce světa. O dalším osudu protikorupční vlády rozhoduje poslanec trestně stíhaný za korupci. Ministerstvo vnitra novelizuje zákony matematiky… 

A kde kdo se pozastavuje nad tím, že čím dál víc lidí volí komunisty!

komentářů 6

Filed under Humor a recese, Politika

6 responses to “Kocourkov

 1. František Hrubín

  je tam překlep „A kde kdo de pozastavuje nad tím, že čím dál víc lidí volí komunisty!“

 2. Neo

  A do kocourkova vezdejšího zapadá i tento blog. . Míra demagogie, manipulace, polopravd a nepravd napsaných tebou Kojote začíná být neuvěřitelná. Poslední rádoby hláška tohoto článku je jen malou ukázkou. Tuto „lidovou“ nepravdu vyvrátím údaji z volby.cz, které jsem vypsal asi za 3 minuty! Jde o tisíce hlasů celkově odevzdaných pro KSČM v posledních letech:
  volby PSP
  2010 589
  2006 685
  2002 882
  1998 658
  1996 628

  volby Kraje
  2012 583
  2008 438
  2004 416
  2000 496
  Nemyslím, že z těch údajů vyplývá, že komunisty volí čím dál víc lidí.
  Tento článek smíchal hrušky a jablka, srandovní pseudokauzy rádoby mediálních hvězdiček a psychiatrických pacientů, způsobem za který by se nemusel stydět ani Blesk. Závěr, který jsi učinil jen dokládá úroveň tvého myšlení milý Kojote.

 3. David

  Lidé by si totiž měli uvědomit svou odpovědnost sami za sebe a svou moc vůči ostatním, protože, přiznejme si, že o občanské společnosti se u nás v ČR rozhodně nedá mluvit a rozhodně za to může 40 let nesvobody, protože lidi nelze změnit najednou a čeká nás, doufám, že ještě dlouhá cesta než zjistíme, že nelze se starat jen sami o sebe a čekat, co ti druzí udělají. Vůbec už nemluvím o typické české vlastnosti – zadupávat talentované a závidět úspěšným.

  – Váš blog pozoruji už delší čas (cca 4 roky). Můj komentář berte jen jako další pohled na věc a spíš jako výkřik než snahu o dialog 🙂