Písnička pro kandidáta na „pre-Sid-enta“

Pan předseda TOP09, první místopředseda vlády Petra Nečase a předseda TOP09, kníže Karel ze Schwarzenbergu, vévoda krumlovský, hrabě ze Sulzu a lantkrabě kleggavský kandiduje na „pre-Sid-enta“ České republiky.

karel_for_president.jpg

Rád bych mu za jeho neúnavné úsilí dobýt nejvyšší metu české politiky poslal pěknou písničku a také přislíbil, že se pokusím přivolat ducha Sida Viciouse, aby mu, coby svému patrně nejstaršímu a současně nejurozenějšímu fanouškovi, vstoupil do života.

1 komentář

Filed under Humor a recese, Politika

One response to “Písnička pro kandidáta na „pre-Sid-enta“

  1. ABC

    Schwarzenberg nemá vlastní názor; jde za za svým dobrodincem Kalouskem jako můra za světlem. Je až neuvěřitelné jakou má Kalousek psychologickou i reálnou moc včetně finanční; jako černokněžník. Reálně vede nejen Schwarzenberga ale i vládu. TOP 09 je ještě asociálnější než ODS; co prováděli na MPSV to bylo otřesné pošlapávání práv bezmocných a to pokračuje. Současná ministryně pí Millerová chce za každou cenu i přes odpor Ústavního soudu zavést nucené práce pro nezaměstnané a dále osekat sociální dávky. To v době, kdy prudce vzrostla nezaměstnanost.