Liščí deník: Pomstila jsem se houbičce a nová kočka

DIGITAL CAMERA„Pamatujete, jak jsem byla včera naštvaná, když Kojot uklízel a jak jsem mu chtěla ukrást tu houbičku? Tak se mi to nakonec přece jen podařilo. Našla jsem ji a rozkousala! To má za to. Mám radost. Jinak Kojot byl dnes hodně pryč, ale když byl doma, dlouho se se mnou pral, aby mi to vynahradil. Taky, když se vrátil z druhé cesty, přinesl novou kočku. Je celá šedivá a jmenuje se prý Myšinka. Tak kočka se na mě podívala…

DIGITAL CAMERA

…a asi nevěděla, co si o mně má myslet, tak šla zase pryč:

DIGITAL CAMERA

A hodně povídá, ta kočka Myšinka. Ale nevím, co chce, nerozumím po kočičím.“

Pozn. Kojot: Lucienne je v nemocnici a mám opět na starost Myšinku. Myšinka by byla přímo vzorový imigrant – přišla a okamžitě se bez problémů začlenila do společnosti. Povídá, protože právě mrouská.

komentářů 11

Filed under Liščí deník, Zvířata

11 responses to “Liščí deník: Pomstila jsem se houbičce a nová kočka

 1. Kojote, tenhle seriálek je nádherný, těším se každý den na pokračování. Počínaje tou první fotkou, kde jste oba dva a moc vám to spolu sluší, mě to okouzlilo jako máloco. Nedá se k tomu moc co psát, jen člověk zírá a pohladí mu to duši – tak se aspoň ozývám, abys měl nějakou reakci a nepřestal s tím liščím zpravodajstvím :-).

  Mimochodem, ta kočka je moc pěkná – zřejmě modrá ruská? Před dvěma týdny mi umřel přesně takový kocourek, už mu bylo skoro dvacet let, tak je to taková srdeční záležitost tohle vidět.

 2. SV

  Lucienne prajem skoré uzdravenie.

 3. SV

  Myšinku nechcete dať kastrovať?

 4. Já myslela, že britská modrá.

  Janiko, tak to doufám, že s tvým kocourkem bylo hezký rozloučení, nic drásavého, že měl hezký život (určitě!) a že se dobře zotavuješ.

  Kojote, jasně, liščí seriál je prima.

  • Děkuju, Liško, bylo to strašně smutné. Stará zvířata jsou dojemná, najednou začnou dělat věci, které dřív nedělali a upnou se na člověka. Přilepil se na mě, přestože dřív byl nezávislý, a bojoval o každou hodinku života.

   Britská a ruská modrá si jsou dost podobné, myslím. Je to moc krásná rasa :-).

 5. Ata

  Zdravím Kojota i liščí slečinku – tak co, už Eliška drzne? 🙂 A co to, že neterorizuje kočky. Ta naše potvůrka se na kocoura úplně klepe. Stašně ráda si s ním hraje. On sice její nadšení nezdílí, ale chvíli to trpí a pak jí vychovává. 😀 Je to vážně legrace. A jak zvládáte kočkolit – už chodí pravidelně? Té naší to chvíli trvalo, ale teď už je vzorná.