Rodina se dívá na kovovou skulpturu (digitální koláž)

Před nedávnem jsem objevil vynikající projekt Worth1000, kde jsou vyhlašovány soutěže v oblasti fotografie a počítačové grafiky. Zde je můj úplně první příspěvek, který se umístil na pěkném pátém místě. Úkolem bylo kreativně využít obrázek staré kovové skulptury.

Family Watching Metal Sculpture

Orig. picture: RIA Novosti archive, image #714106 / Igor Vinogradov / CC-BY-SA 3.0

S mojí výtvarnou tvorbou se můžete seznámit také

na komunitních stránkách DeviantArt.

Reklamy

komentářů 8

Filed under Galerie

8 responses to “Rodina se dívá na kovovou skulpturu (digitální koláž)

 1. strojmir

  Ovšem nejlepší je tam tvá podobizna 🙂

 2. merlin

  jste pěkně hustej, působivé,, ale měnit bych s Vámi nechtěla 🙂

 3. strojmir

  Ještě drobnost. Stává se mi, že přidám komentář s „křížkem po funuse“, hlavně v poslední době. Prostě nejsem typ co reaguje(pokud mám důvod) ihned po zveřejnění a později to už nikoho nezajímá. To je v pohodě, i když to staré postranní okénko -poslední komentáře, bylo fajn. Ale pokud byl záměr ho nepoužívat, chápu, není to diskuzní fórum. Chtěl bych tě přesto upozornit na můj poslední komentář v článku o reinkarnaci atd. , nemyslím, že by tě sice příliš ovlivnil, nicméně jsou tam informace o tom jak to vidí kultura o níž se tu mnoho neví. Tak pro rozšíření obzoru.

  • Strojmire, já o něm vím, ale v poslední době jsem psychicky fakt v hajzlu a nemám sílu číst delší komentáře. Ta výtvarná tvorba je trochu něco jako artreterapie, umožňuje pracovat s pravou hemisférou a tak. 😉